Tap on your Preferred Language!

Mami me Tropojanet

Click to this video!

Doja tju tregoja nje histori te vertete rreth meje dhe mamase sime, gjithcka filloi kur erdhem ne tirane, une mami dhe babi. Erdhem ne tirane para 10 vjetesh sepse babai eshte doktor dhe do fillonte pune ne nje spital ne tirane kurse mamaja ishte mesuese fiskulture por nuk gjeti pune. Morem me qera katin e pare te nje vile, gjithcka shkoi mire derisa babai ngeli pa pune dhe pas nje viti papune gjeti nje pune ne dubai si doktor dhe iku. Kishte nje kontrate 5 vjecare dhe mamaja u merzit. Pas nje viti babai nuk telefononte me dhe u shkeputen te gjitha kontaktet, mamaja u merzit aq shume por nuk kishim cfare te benim. Kaluan 5 vjet e nuk morem vesh gje, une isha ne vit te 1 gjimnaz, 14 vjec kurse mamaja filloi pune ne nje shkolle 8vjecare private si mesuese fiskulture. Mamaja quhet Mirela e ishte 41 vjec, bjonde, me cica te medha qe I duken nga larg, me bythe te medhaja e shale te forta sepse ka qene gjimnaste. Rrogen e kishte te ulet dhe mezi arrinim te mbyllnim muajin, kishim dy muaj pa paguar qerane dhe I zoti I shtepise na e kerkonte. Ne daten 1 te muajit te 3 qe nuk kishim paguar qerane I zoti I shtepise erdhi dhe u fut brenda, une isha jashte duke luajtur me djalin e pronarit meqe ishim moshatar. Pronari quhej Gega, ishte nga tropoja, e kishte nja 2 vite qe I kishte vdekur gruaja, kishte 2 djem, nje 17 vjec dhe nje 14 vjec. U fut ne shtepi aty ku ishte mamaja ne dhome dhe une me Xhekun, djalin e pronarit u futem nga dera e ballkonit dhe po I shikonim nga afer pa u diktuar. Gega po I kerkonte qerane ose ne te kundert do te dilte nga shtepia, mamaja filloi te qante dhe po I lutej qe te mos na nxirrte jashte dhe se do bente gjithcka per ta paguar, Gega po e shikonte, kur papritmas zgjati doren duke I perkerdhelur cicat, mamaja u spraps. Cfare po ben I tha, kurse ai iu afrua me shume dhe tha qe po bente pagesen e qerase. Mami kishte syte e perlotur kur Gega zgjati perseri duart dhe po I kapte cicat, kesaj here me forte. Mami nuk levizi fare, po I kapte cicat, duart po I shkonin gjithandej, iu afrua me shume e po I kapte bythet, shalet, e po ferkonte trupin e tij me te sajen. Kjo vazhdoi per pak minuta kur Gega I kapi bluzen dhe ia terhoqi persiper duke e hedhur tutje pertoke, mami nuk mban sytjena ne shtepi dhe tani I dolen jashte cicat e saj te medha, me pas Gega futi duart te llasiku I tutave duke I ulur poshte sebashku me mbathjet e bardha, I coi deri ne fund dhe nje e nga nje mami I ngriti kembet qe ti hiqte fare. Mami ishte tani zhveshur fare para Geges me pidh perjasht, mami e kishte rruarr pidhin dhe kishte lene vetem lesh pak ne pjesen siper. Gega filloi te zberthente kemishen dhe e hoqi fare duke zbuluar kraharorin e tij leshator, ishte I dobet ne trup por jo dhe aq keq per nje 45 vjecar, me pas filloi te zberthente pantallonat, I hoqi e I hodhi tutje, tani ishte vetem me mbathje dhe dukej qarte qe po I ngrihej dhe qe e kishte goxha te madh. Filloi te ulte mbathjet dhe kur i uli deri ne fund te kembeve nga mami u degjua nje psheretime habie, dhe vuri doren mbi gojen e saj te hapur, kur e pashe une pse mami ishte habitur u habita edhe une, Gega ishte shume leshator dhe leshzi, por kryesorja ishte qe karin e kishte aq te madh sa po I varej deri tek gjunjet, ishte I trashe dhe nuk ishte bere synet, kishte bole aq te medhaja sa te demit te I vareshin poshte dhe ishin te mbuluara me lesh. Kari I tij po forcohej e po ngrihej ngadale dhe kishte shume damare qe po I fryheshin, ne dhome erdhi nje ere e rende nga kari I Geges, kishte qene gjith diten ne pune dhe era e djerses nga kari I tij gjith lesh mund te ndjehej ne te gjithe dhomen. Gega I vuri duart ne shpatulla mamit dhe e shtyhu poshte qe te ulej ne gjunje, pas kesaj I tha njome Karin, mami e pa Gegen pak sekonda dhe I zgjati duart per te kapur karin e tij, e kapi dhe e drejtoi per ne gojen e saj dhe me ngadale e zhveshi karin dhe I nxorri koken qe ishte fryre dhe mezi po priste. Filloi me ngadale ta lepinte koken dhe me pas gjith karin e tij deri te bolet leshatore, I beri gojore per nja 5 minuta derisa ia kishte lagur te gjith karin deri ne fund. Gega e kapi mamin dhe e coi ne kembe, e shtyu drejt tavolines dhe I tha perkulu dhe hapi kembet, mami ia ktheu te lutem mos kam 5 vjet qe nuk jam qire dhe pidhin e kam te ngushte, sepse burri im nuk e ka pasur as sa gjysma jote. Gega filloi te qeshi dhe I tha qe akoma me mire se do te te zhvirgjeroj per here te dyte, mori ne dore karin e tij si shkop bejsbolli dhe po e ferkonte koken me pidhin e mamit, e beri kete gje per pak sekonda kur filloi te fuste koken gjigande te karit por nuk po ia arrinte. Peshtyu edhe njeher ne pidh dhe kesaj here me force me te madhe po e shtynte koken e karit brenda derisa u degjua nje klithme nga mami e aty pashe qe koka e karit ishte brenda, une me Xhekun po shikonim dhe ai me pyeste cte bejme, une I thashe asgje thjesht shikojme e ai me pohoi me koke. Gega filloi tia fuste me shume karin kur mami filloi te bertiste ndaloooo, te lutem, ndalooooo, por Gega ia futi pak centimetra me thelle dhe I tha ke do zgjedhesh, te dalesh nga shtepia ime dhe te jetosh rrugeve apo te jesh kurva ime. Mami me ze duke iu dridhur I tha kurva jote, e ne ate moment Gega ia futi me thelle dhe mami bertiti me sa kishte fuqi, po I dhimbte pidhi aq shume sa nuk pushonte nga te qaret. Gega filloi duke e qire me ngadale vetem me gjysmen e karit te tij gjigand dhe po kenaqej teksa mami po renkonte fort nga dhimbjet, Gega e qiu mamin keshtu per nja 10 minuta kur ndaloi dhe me ngadale e nxori karin nga pidhi dhe kur doli koka u degjua nje plooop. Karin e kishte te gjakosur, mami nuk po ngrihej nga tavolina, Gega I shkoi dhe e ngriti, e mori dhe e solli afer divanit dhe Gega u ul kurse mami mezi po qendronte ne kembe nga dhimbjet, Gega I tha eja me kalero dhe Ia hapi shalet dhe e afroi, mami po ulej me ngadale dhe Gega po e drejtonte karin qe te ulej mami, teksa koka filloi te hynte mami serisht filloi te qante dhe nuk mundi te levizte sepse po I digjte pidhi. Gega I vuri duart ne bythet dhe po e terhiqte poshte me force dhe mami po ngulej me shume mbi kar edhe pse me dhimbje. Me ngadale fillon te levizi posht e lart pak e nga pak derisa po leviznin me nje ritem dhe mami kishte pushuar se qari e tani po renkonte shume forte, po fillonte te kenaqej, kishte 5 vjet pa u qire dhe Gega kishte dy vjet pa grua. Mami e kaleroi Gegen per 10 min kur ndaloi, u ngrit me ngadale derisa I doli kari nga pidhi qe ishte gjakosur akoma me shume dhe u ul ne krah te Geges e I tha qe nuk mundem me, pidhi me dhemb shume, kurse Gega ia ktheu qe ai do ta qinte deri sa ti donte kari, u ngrit dhe e kapi nga floket mamin dhe e ktheu ne kolltuk, e uli me te katerta si qen, kapi karin e tij edhe ia drejtoi per ne pidh e ia futi me dhune. Mami gerthiti sa kishte fuqi, Gega filloi ta qinte me dhune, gjithnje duke I futur me shume centimetra nga kari I tij gjigand, I cili ishte gjakosur por nuk ndalonte se qiri. Te gerthiturat degjoheshin ne te gjith shtepine, Gega ishte I dhunshem dhe po e qinte me sa kishte fuqi dhe po ia fuste shume thelle, e qiu nja 10 min me dhune kur ia futi deri ne fund dhe po e mbante aty, e kuptova qe po ia derdhte brenda ne pidh. Mami e ndjeu spermen e tij te nxehte brenda saj e po perpiqej te largohej po Gega e mbertheu ne divan e po e mbante aty derisa tia derdhte te gjithen brenda, mami po I theshte qe do mbetej shtatzane kurse Gega duke ia futur me thelle tha qe kete donte te bente, te linte shtatzane kurven e tij. Gega I ndenji persiper per pak minuta derisa e leshoi mamin dhe ia nxorri nga pidhi karin e tij qe tani po zbutej por prap dukej I stermadh, mami nuk po cohej nga divani ku ishte shtrire permbys, Gega I tha nuk do te paguante me qera nese qe sot e tutje do te ishte kurva e tij, mami me gjysem zeri tha qe jam kurva e Geges. Gega u afrua tek ballkoni per te marre nje peshqir kur me sheh mua dhe Xhekun, e I nxehur na thot ca po beni ju te dy, qekur keni ketu, futuni brenda. Une dhe Xheku u futem brenda aty ku ishte shtrire mami e ajo u perpoq te ngrihej por nuk mundi, Gega tha qe mami do ishte gruaja e tij qe sot e tutje, dhe kjo shtepi eshte si e juaja, vajti e u ul ne divan prane mamit dhe I dha nje shpulle bytheve, I vuri te dyja duart te bytha e mamit dhe I hapi duke na treguar mua edhe Xhekut pidhin e saj te gjakosur e plot sperme. Ju pelqen pyeti Gega, une dhe Xheku tundem koken, ai I dhe edhe nje shpulle bytheve mamit dhe na pyeti a ju pelqeu, Xheku dhe un pohuam me koke, Gega na tha hiqini tutat ta shohim sa ju ka pelqyer. Xhekut po i vinte turp por Gega e kapi e ia uli duke i nxjerr karin qe e kishte dru e shume me te madh nga i imi. Gega tha qe i paske ngjare babait dhe me kerkoi mua nje vizore, ia dhashe dhe po ia maste karin Xhekut, mire te keqen baba tha Gega 16cm e paske, une e kisha mendjen te kari i Geges kur papritur i thash po ti sa e ke o Geg. Ai e kapi karin e tij e shkundi deri sa u ngreh ne maksimum e mori vizoren e vuri majen ne fundin e mbushur me lesh dhe po shikonte deri ku shkonte, u afrova dhe pashe me habi qe maja e kokes se karit ishte tek 26 cm, Gega tha 26cm qenka, mami e degjoi kete dhe ngriti koken e tha qe Gega eshte kale. Hajde ketu i tha Gega mamit, e kapi dhe e vuri barkas mbi divan me gjunjet pertoke, mami po i lutej mjaft per sot, dakort tha Gega une nuk do te te qi me sot por djali im do te provoj pidhin tend te ngushte, mami provoi te largohej nga ai pozicion qeni por Gega e mbertheu e i tha Xhekut qe hajde qija pidhin, me vrap erdhi e u ul ne gjunje mbas mamit, kapi karin dhe po e drejtonte per tek vrima e pidhit, sapo i futi koken u degjua nje klithme, mamit po i dhimbte pidhi e tha Xhek me ngadale te keqen teta se e ke karin e madh, Xhekut iu be qejfi, dhe filloi ta qinte me ngadale, mami filloi te renkonte me ze te larte. Xheku i kishte vene te dyja duart te bythet e medha te mamit dhe po ia fuste karin me ngadale duke i shkaktuar dhimbje ne pidhin e saj te shqyer nga Gega pak me pare. Me pak here qe ia kishte futur karin ne pidh i ishte gjakosur, mami po renkonte nga dhimbjet, edhe pse Xheku nuk e kishte karin aq te madh sa i ati. Po 16cm nuk ishin pak per nje 14vjecar qe po qinte pidhin e mamit tim pasi e kishte qire i ati me nje kar te trashe e 26cm te gjate, e une rrija e shikoja, pas pak Gega i tha pse po e qi kaq me ngadale, burri duhet ta qij fort gruan qe ajo te bindet, e me te degjuar kete Xhek ia fillon me shpejtesi e me sa force kishte ta qinte, renkimet e mamit u shnderruan ne te bertitura nga dhimbjet, ne me pak se 5 minuta Xheku ndaloi e filloi duke ia derdhur thelle brenda ne pidh, edhe ai si i ati kishte bole shume te medha dhe po i zbrazte ne pidhin e mamit tim. Pasi mbaroi se derdhuri spermen Xheku e nxorri karin nga pidhi i mamit dhe u ul ne divan ne krah te mamit, nga ana tjeter ishte Gega dhe ne mes mami ne stil qeni me bythe te drejtuara nga une, afohem pak per ta pare nga afer pidhin e saj, ishte i gjakosur, me sperme dhe ishte fryre rretheperqark dhe buzet anash ishin nxire. Ne ate moment Geges i bie celulari, ai pergjigjet dhe tha hajde poshte, ishte djali i madh i Geges, Doni qe nuk kishte celesat, pas pak ai hyn ne dhome e shikon te ulur ne kolltuk Gegen dhe Xhekun me karat perjashte dhe mamin perkulur ne divan me bythet ne drejtim te Donit, cpo ndodh pyeti, menjher dukej qe po i ngrihej kari dhe nuk po i hiqte syte nga ato bythe te medhaja. Gega i tha futi edhe ti nje te qire kesaj kurves se ka nje alamet pidhi te ngushte, mami u perpoq te ngrihej por ishte ende e mberthyer, Doni u zhvesh nxorri karin qe i ishte bere dru, e kishte nja 2cm me te gjate se vllai i tij i vogel edhe me te trashe e ishte leshator si i ati, u ul ne gjunje mbrapa mamit dhe e peshtyu pidhin dhe po i ferkonte koken e karit me lafshen e pidhit, filloi ta penetroje e rifilluan renkimet e mamit, sperma qe ia kishin derdhur brenda ne pidh po e ndihmonte si vaj, Doni po e shpejtonte ritmin derisa po e qinte si qen i terbuar, po ia fuste thelle dhe fort, nga mami degjoheshin vetem te qara dhe renkime nga dhimbjet e karit qe po e qinte si qen. Gega po kenaqej duke pare dhe duke degjuar kurven e tij, mamin tim, te qihej si buce nga djali i tij, po ashtu edhe Xheku po kenaqej e une gjithashtu, mbas nja 10 minutash Doni ia nguli karin deri ne fund e po ia mbushte mamit pidhin plot me sperme te nxehte. Nxorri karin e gjakosur dhe u ul ne kolltuk, Gega me tha te merrja nje nga ato te femrave, e kuptova qe e kishte fjalen per tampona, mora dy nga sitari i mamit dhe ia solla, Gega i mori dhe e hapi te paren e nxorri lidhesen dhe ia futi mamit ne pidh, mami leshoi nje te bertitur e tha ca po ben, kurse Gega hapi tamponin e dyte dhe ia ngjeshi ate ne pidh mamit e tha nuk duam qe te dali sperma nga pidhi apo jo, mami me ze te ulet tha jo, Gega u cua i mori breket e mamit dhe ia veshi qe ti rrinin tamponet ne vend, mami u ul me ngadale ne divan me syte e skuqur nga te qaret e tha qe duhet te shkonte ne spital se ata te tre ia kishin shkepur pidhin fare. Te tre cohen dhe vishen, e dalin nga shtepia, une u cova e mbylla deren dhe shkoj e ulem prane mamit qe ishte vetem me breke. Dukej si mos me keq, me pyeti a e kisha problem ate qe beri e iu pergjigja jo, e pyeta si ndihesh ti mami, psheretiu e tha ndihem sikur me ka qire nje kale e me ka care pidhin fare, e ndiej pidhin te mbushur plot me spermen e tyre dhe me dhemb e me djeg shume. Po perpiqej te ngrihej ne kembe por nuk mundej, e ndihmova mamin dhe duke caluar e cova deri te dhoma e gjumit ku u shtri dhe e mbulova te flinte. Neser ne mengjes mami me kerkoi te therrisja nje shoqe te sajen qe eshte infermiere qe te kontrollonte pidhin e mamit se kishte shume dhimbje. Anita, infermieria erdhi pas pak e mami ishte ne krevat, e ndihmova te vinte deri tek divani qe e kishin qire dje tre veta. Anita e pyeti mamin cfare kishte, mami i tha qe i eshte shqepur pidhi qe dje, i hoqi breket dhe ia tregoi Anites se si ishte nxire dhe enjtur e fryre pidhi i saj, hoqi me ngadale njerin tampon e me pas tjetrin dhe mi dha mua ti hidhja, ishin te lyer me gjak dhe sperm, i hodha ne plehra e me pas shoh Aniten mes kembeve te mamit duke i kontrolluar pidhin. E pyeti cfare kishte ndodhur e mami i tha qe e kishte qire Gega pronari i shtepise, Anita e habitur pyeti ska mundesi qe te shqepet pidhi kaq shume nga nje e qire kurse mami ia ktheu qe e kishte karin 26cm te gjate dhe te trashe si te kalit e me qiu me dhune kurse me pas me qiu djali i tij i vogel e me pas djali i tij i madh. Anita u habit dhe tha qe ke nevoje per qepje sepse ato tre kara ta kane care pidhin fare, filloi duke i bere anestezi e ia qepi pidhin dhe i dha nje krem qe ta lyente. Anita i tha qe te mos qiheshe ne pidh per nja dy jave e pastaj iku e mami u shtri te flinte.

Related Stories

Mami me Tropojanet 2
Mami me kolegun
sexy mami ko chooda
prigya mami ki jawani
Home

Online porn video at mobile phone


hot gand marimporn video downloadtelugu sex stotmother in law blowjob storiespoorn mobileracial humiliation pornssbbwbabydollsemale sex vediomaravilla3x pornchachi ki sex storyfuck yeah daddiesdoctor ne chudai kiwife turned into a whorenumbile films comkatheoyindian dirty sex storiesmuslim bbwgnozo xxxninjapov porngang band porn videosporn vedios download for mobilesex stories real in telugumalilibog storiesfree tiny pantiesbhabhi ko kaise chodedownload xxx video full lengthgetting mean with tasha's assholefirst time i tasted cumdownload tamil xxxmy neighbor caught me jacking offnadine jansen tennislittle slut sex storiesvid3os xxxtelugu sex stories comepapa ne zabardasti chodasrilankan xxx vidiosblack granny cumblack bull cuckold storieshimiwako videosannalee belle feetbusty deenasmelling aunts pantieslatest naughty america videosaunt seduces nephew storiesletest sexy story in hindimy sissy bitchselfshot gayxxxx video downloodfucking the landladyblack cock cuckold storiesindian maid sex storiesareeyasworld.comvasna sex storymaricar and haidengreentwinkstelugu hot chatjaycrewxxxxxx gay vediobangla 3x golpoyourfreepornohegre art legendary lingam massagezohra masti chatgangbang kahaninicki minaj mobile pornmatt davis von legendstink goddess jessicaxladysublimexmaa ki boorpop rocks on pussyhindi villege sexkorean nicolee squirtgrope my titsbhabi hindi sex storygabriella hall kamasutradanlowd film supersexy dowanlodwww wap sex inwife 1st bbcsexy xxx dawnlodlndian sex movies.comadult nursing relationship eroticakariyume downloadsaudiarabiasexwank into my pantieskannada kama sex