Tap on your Preferred Language!

Si ja mora karin ne goje babit

Click to this video!
Me vdekjen e mamit, babi kishte 1 vit qe kishte filluar keq pijen. Ndoshta sepse i mungonte ajo ose sepse thjesht nuk dinte si ta kalonte vetmine. Sado qe e shihja shpesh te sillte kurva ne shtepi qe i qinte p**** alkoolin nuk e ndalonte. Kishte net kur vinte i dehur keq fare dhe ashtu sic ishte, me era alkool, tere djerse shtrihej direkt ne krevat. Nuk mund ta besoja qe nje mashkull 48 vjecar aq terheqes dhe seksi si ai po conte veten deri ne kte gjendje. Por p****, edhe pse ishte i dehur me terhiqte jashtezakonisht shume. Ajo pamja e tij prej mashkulli te eger, me mjeker, plot lesh ne trup, me barkun e madh ma hiqte trurin fare dhe ma bente karin dru, aq sa shkoja dhe masturbohesha ne dhome duke pare fotot e tij ne Facebook. Ndoshta mund tju duket e cuditshme qe me terheq babai im por nuk eshte se ndjej per te nje dashuri me teper se prinderore. Thjesht me terheq si mashkull, thjesht per seks. Do me pelqente te ndjeja karin e tij brenda bythes time teksa me pompon fort si bythqir qe jam. Por e di qe kjo sdo ndodhe kurre. E para sepse ai nuk eshte gay dhe e dyta sepse jam djali i tij dhe nuk do donte kurre te bente i****t.
Tani kishim mbetur vetem une dhe ai ne shtepi me vdekjen e mamit.

Nje nate kur une po studioja vura re qe dera u hap dhe hyri babi brenda. Ishte i dehur keq fare. Sillej sa andej ketej e gati sa nuk rrezohej sepse nuk arrinte te mbante dot ekuilibrin. Kemishen e kishte te zberthyer deri tek gjoksi dhe qimet e gjoksit plot djerse i kishin dale ne pah. Kur ja pashe me vinte ta fusja fytyren tek gjoksi i tij e te mos e nxirrja me qe aty. Doja tia thithja aromen e gjoksit, te leshit, te djerses. Doja ta lepija te gjithin, tia kafshoja thithkat e tia thithja. Por ne ato momente sduhej te mendoja te tilla gjera sepse situata ishte e rende. Ai ishte ne gjendje te keqe.

-Ti mor bir kurve,- me tha babi,- hajde ktu
-Si e ke hallin?,- e pyeta une

Ai u ul ne divan e me tha: Me sill nje shishe birre nga frigoriferi.
-Ke pire boll,- i thashe une
-Po pse mer kar ty do tpys une sa do pij? Sille vrap se ti thyva turinjte,- ma ktheu ai dhunshem

Nuk kisha c'beja dhe shkova e i solla nje birre. Ai e hapi dhe po e pinte ashtu ulur ne divan. Barku i kishte dale perpara. Kemisha gati sa spo i pellciste sepse e kishte barkun shume te madh.
-Kam gjithe diten qe po me plas kari nga sperma. Ka ardhur deri ne gryke. Spo duron dot me ja qifsha jeten. Por nuk arrita te gjeja dot nje kurve per sonte.,- tha ai dhe e zuri lemza nga alkooli
-Nese....nese....don te ndihmoj une...te shfryhesh,- thashe une me gjysem zeri dhe zemra filloi te me rrihte fort?
-Ti? Ca mund te besh ti? Cfare? Ke qejf te thithesh karin tim?,- tha ai dhe uli zinxhirin e pantallonave dhe nxorri karin e tij aq te shijshem e filloi ta perplaste tek dora. -Cfare? Te pelqen kari i babit tend? Ky qe kam une ne dore?,- dhe vazhdonte ta perplaste.

Mua po me ikte truri. Ai me shihte e me pyeste dhe perplaste karin sa andej ketej. Me plas filloi te ferkonte bolet me nje dore e me doren tjeter karin.

-E don apo jo?,- tha ai
-Po, e dua. Dua ta thith, ta marr ne goje, ta ndjej deri ne fyt, deri tek bajamet, ta fus thelle ta thith spermen nga koka e karit,- u shfryva une duke folur
-Hahahhahaha te qifsha surratin e bythqirit qe ke,- me tha ai,- se mendoja kurre qe djali im do ishte nje cope pederast, nje bythqir. Po vari karin, meqe po me iken zari se dua te prishem po ta jap kte mundesi. Por te jete hera e pare dhe e fundit. Hajde ulu dhe thithe bythqir, pederast.

Ishte enderr apo realiet? Me ne fund do thithja karin e babit. Nuk me besohej. U ula ne gjunje para karit te tij dhe si i babezitur e i uritur e futa karin te gjithe ne goje.

-Ohhhh qija ropt sa te ngrohte e paske gojen. Ohhhh ashtu, jepi. Se mos perdor dhembet se ta qiva surratin,- thonte babi

Une e thithja te gjithin. E peshtyja, i bija me dore karit te tij. Ai ma kapte koken dhe e shtynte karin fort deri tek bajamet. Une gati sa nuk mbytesha. Peshtyme e pafundme dilte nga goja ime dhe kari i babit ishte perlyer i gjithi. E mora me te dyja duart karin e tij dhe fillova ti bija me dore. Me pas thitha ne goje bolet e tij, te dyja kokrrat i mora dhe i thithja pafund. Me pelqente aroma e djerses dhe e urines qe vinte kari i babit tim. Ishin te miksuara bashke dhe ma hiqnin trurin. Doja ta haja te gjithin. Me ishin verbuar syte. Nuk po shihja me. Doja vetem te haja karin e tij aq te shijshem plot lesh. Ne ate moment babi po vinte. Ma kapi koken me duar dhe e futi karin thelle fare. Donte qe sperma te kalonte direkt ne stomakun tim

-Ohhhhh, po vij, po prishem. Ahhhhhhh,- renkonte ai dhe sperma plasi brenda fytit tim. Ai ma kishte fut aq thelle karin saqe nuk durova dot me dhe volla. Plasi e gjitha ne dysheme.
-Te qifsha ropt,- me tha babi,- kur sje i zoti te thithesh kar dhe vjell kaq lehtazi mos kerko te besh gojore. Ik mer shtupen dhe pastroje te vjelltin. Une po iki te flej.

Tha ai dhe u ngrit te flinte. Une mora shtupen dhe fillova te pastroj. Ende sme besohej qe kisha mare karin e babit ne goje dhe ai ishte prishur brenda. Sa inat me erdhi qe volla, do doja te kisha provuar shijen e spermes se tim eti.
Te nesermen babi se zuri fare me goje ndodhine e mbremshme. Si duket pija i kishte dale dhe si pelqente te fliste per cfare kishte ndodhur. Megjithate une shpresoj shume qe te ndodhi serish. Fundja fundit ai eshte bere i varur nga alkooli tani dhe sa here te vije ne shtepi do kete nevoje per dike qe te shfryje stresin e dites. Ku i dihet, ndoshta nje nate mund edhe te me qije ne bythe.

Related Stories

Babi me shkerdhen motren
Shoku i klases
Feta Karin
Nje bythqir ne familje 5
Home

Online porn video at mobile phone


زبرىmyanmar poronmizo pronmisti love freaks of cockyour mom sucked my cocki saw my mom getting fuckededenn stuffer31larissa riquelme nude videoex wife swallows cummama ka lundwhat is pepe le pew's girlfriends namemario borelli asssex stories of indiavelma footjobkeyholder sexmobile pron at perfect girlcuckold club storieskasaixowap download pornthicksnoww nudeyoung gay porn mobileleather monogloveana brenda xxxprone viedoesapril oneil father figurepegging strapon storiesneend me chodacharlie garcia pool tablemami ki chudai storycock hero prime universityhawas ki chutgand chatrandi sex hindihmong dickchachi ko choda hindi storyinterracial vacation sex storiesbangali magi.comfree mobile pron videowife sharing stories hindisex slave sex storiesfree adult theater pornharry potter hermione granger sex storiessheman xxx moviesatltrannyharry and ginny sex storiesautofellatteacher ki chudai ki kahanisri lankan mobile pornxnxx downloananoko to likototelugu girls sex storiessexi jismi fucked my father in lawdowanload sexy videosxxx cumpilationsisters wet pantiessucking dick for the first time gaybadi behan chudaimei ling lam videodirect download xxx moviespantasya com titawww sex stories in telugu commy girlfriend's mom sucking my cockinga sh asmrtamil mobile videoswww eroxia gqrohtak xxxalia shelesh porncrossdressed by auntmobile porn videos mp4 downloadreal sex story in hindiultimate fighting girl mmdms juicy footjobbannged trannynautice thornplumbers don t wear ties uncensoredhaveli sex storystrapattacksemily marilyn bracesi fucked my neighbors wife storiestifa henteilost bets mianaughty america xxx video downloadnaughty america porn movie downloadbiggest cum dumphumilated com