Tap on your Preferred Language!

Nje bythqir ne familje 3

Click to this video!
Andi
Nje bythqir ne familje 3

Babi
Nje bythqir ne familje 3 2

Gjyshi
Nje bythqir ne familje 3 3

Mengjesi kishte mberritur. Ishte nje dite shume e bukur me diell. Une u vesha dhe dola jashte. Po me priste vetem gjyshi. Mesa duket babi ishte ende ne gjume. Gjyshi kishte veshur nje kemishe me menge te shkurtra dhe e kishte lene te zberthyer. Thithkat e tij te cilat i kishte gjithmone te eksituara binin shume ne sy sa me vinte tia merrja me llape apo tia kafshoja. Gjithashtu leshi i gjoksit i bardhe ta hiqte trurin.

-Eja nipce. Shkojme tek ara te mbledhim ca fruta.
Po, gjysh (i thashe une)

Ecem sa ecem e shkuam tek ara e madhe ku kishte lloj lloj frutash. Molle,kajsi, dardha, qershi cdo lloj gjeje. Pasi keputem shume prej tyre, u lodhem e u djersitem dhe vendosem te uleshim nen hijen e nje peme.

-Nipce, po cme thua? Ke qire ndonje pidh keto kohe?
-That fare gjysh. Sta lene kurvat. Bejne te veshtiren (fillova te genjeja une)
-C'thua mo vertet? Po perfito tani sa je ktu ne fshat mor nipce. Ka plot zocka te mira qe ta lene pidhin direkt se po vdesin te qihen. E sidomos po ti thuash ti qe je djale qyteti u iken truri fare. Te bejne spektakel.
-Ashtu? Epo do mundohem te kap ndonje.
-Po c'lloj seksi te pelqen te besh e? Cfare ke qejf?

C'ti thoja une gjyshit? Qe vdes te qihem ne bythe? Qe ngrodh per kar, per bole, ti marr ere vrimave te bythes, te ma derdhin spermen ne goje, tme qijne si nje kurve? Keto ti thoja? Sma mbante.

-Po ja o gjysh. Me pelqen te llapos ndonje kurve me pidh te palare.
-Ou? Paske ngjare ne familje mesa shoh. Te pelqen seksi i piset eee? Edhe une dhe babi yt ne rini na pelqente te kpanim fshatare kurva qe ihsin te pista e ti pallonim neper ara. Hej, edhe tani e bej hahahaha me pelqen aroma e shurres tek pidhi i palare.
-Fiks. Pastaj kur i fut gishtat dhe ajo fillon e bertet

Nderkohe qe flisnim kshu pashe qe koqet e gjyshit ishin gufuar keq fare. Mesa duket ky muhabet po e eksitonte. Ne fakt edhe mua po me eksitonte. Ne ato momente gjyshi vuri doren siper karit dhe filloi ta ferkonte.

-E din nipce qe ky muhabet po me eksiton shume? Spo gjej ndonje kurve ktej rrotull tia kishim futur ndonjehere.
-Po ska gje o gjysh ti nxirre karin e fillo ferkoje nderkohe qe ne bejme muhabete te tilla.
-Po qe ke te drejte ti

Tha ai dhe uli zinxhirin e xhinave e nxorri ate kar super gjigant me ato bole si dy kokrra kajsi. Nuk mund ta besoja qe kisha para syve te mi gjyshin qe mbante karin e tij gjigant ne dore dhe po e ferkonte.

-Nipce, jepi vazhdo te me tregosh histori te nxehta. Me thuja cdo ti beje pidhit. Me thuaj gjera te pista sepse jam shume i eksituar. Shiko si e kam karin. Dru fare. Me flit qe te prishem sepse sperma ka arritu koken e karit e don te shpertheje.

Mua po me ikte truri. Me vinte tia merrja ne goje por kisha frike.
-Me pelqen ta shkerdhej fare pidhin. Ti fus karin thelle dhe ta qij fort. Dua qe kurva te ulerase papushim nga dhimbjet e kenaqesise. mE PELQEN TA KAP NGA FLOKET ME NJE DORE DHE NE DOREN TJETER TEK GJOKSI E TA POMPOJ FORT FARE NE STILE TE NDRYSHME. Dua qe ta puth keq e ta peshtyj. Me pelqen qe kurva te shurroje siper meje dhe une ta pij te gjithe shurren e saj duke mos lene asnje pike.

-Oh nipce. Po ma heq trurin me keto gjera. Zot ca kenaqesie qe po ndjej nga keto qe po me thua. Nuk e dija qe ishte kaq fetish mor bir.

Thonte gjyshi dhe nderkohte perplase doren fort duke i rene karit. Paf, paf paf, bente dora teksa perplasej. Te njejtne gje benin dhe bolet e medha qe perplaseshin sa andej kendej. Arrija ta degjoja eren e piset te karit te gjyshit dhe kjo gje ma hiqte trurin. Me nje dore ai i binte karit me doren tjeter pickonte njeren nga thithkat e eksituara.
-Nipce me duket se do prishem. Ohhh Zot....po vij...oh qija motren ohhhhhh ohhhhhhhh

Ai uleriti keq fare dhe sperma plasi nga kari i tij tek mbulesa ku ishim ulur. Ajo sperme e bardhe, e lengshme dhe e shijshme. Gjynah qe u derdh aty kur fare mire mund ta kisha gelltitur une.

-Nipce je i papame perzotin. E kisha te nevojshme ti bija me dore. Rrofsh. Je i madh.
-Besoj se babi ska pse ta marre vesh kte gje (thashe une)
-Po ce vret trurin per babin. Ta dish ti se cfare kurve eshte ai ehhhhhh

Tha gjyshi, u ngrit, futi karin brenda, mbylli pantallonat dhe u nis per ne shtepi. Nderkohe une prita sa ai te ikte. Kur iku shkova menjehere te lepija spermen qe kishte mbetur tek mbulesa. Hmmmm sa e shijshme qe ishte. Nje got plot nga kjo sperme sdo me mjaftonte.
Pas kesaj u nisa drejt shtepise. Babi me siguri do te ishte zgjuar.

Related Stories

Nje bythqir ne familje 5
Nje bythqir ne familje 4
Nje bythqir ne familje 1
Si ja mora karin ne goje babit
Home

Online porn video at mobile phone


redpaganmommikamikugrladult breastfeeding anrxxx com downlodfree gay first time storiespablik x videokantutan versionindian mobile porn videobatfxxx dark night xxx parodyprnmoviemama mami sexwww blacke sex comtricked my wife pornfree download for xxx moviesmaricar reyes hayden kho salaxxx nomanlusaenthad sex with my auntjill nvgfemdom dog training storieslisa sparaxvalkyrie drive mermaid episode 5 uncensoredtatted up holly nakedgay xxx mobile videosborderlands 2 gaige hentaimami k sath sex storyno morire sola rape scenestory fuck my wifeforced to smell sisters feetfemdom wife sex storiesnadexe pornclitorelulbbyriah nakedsasha grey cockstarmaria ozawa mobile videochristyoncammale escort service in jaipurmy cuckoldresssaggers gone wild michaelgloryhole porn storiesicarly people nakedkaren dreams schoolgirlbored housewives having sexbuttbunnies comlusaentkaykaylattemature milf bossprincess knight catue uncensoredsquirtingcarly combete ne chachi ko chodajoron ka ghulamblack puss fuckindian sed storiesleela movie videokannada laingika kathegaluayesha takia bigtanya danielle phone sexaunty ki chudai hindi meanouska and ella pink velvet 2indian shemale storiesbattle cock princess mformentalracial humiliation pornkoga akemisocialmediaafterdark comtamil mobile sex storiesguder rosjeoffry_777mobile porn video gayaliana love gangbangbadi behan chota bhaidww xxx comfaye reagan mobile